INFOLINIA 500 399 323 | E-mail: sklep@rutkowscy.pl

Czyścik do czyszczenia powierzchni mineralnych NANOQUICK Mineral+ 5l

Promocja

Czyścik do czyszczenia powierzchni mineralnych NANOQUICK Mineral+ 5l

NN-MINERAL+-5
100,00 PLN
Dostępność: Od ręki
Waga: 5,64 kg
/ SZT
Opis produktu

Czyścik do czyszczenia powierzchni mineralnych NANOQUICK Mineral+ 5l

Czyścik do czyszczenia powierzchni mineralnych NANOQUICK Mineral+ 5l jest produktem, w którego składzie można znaleźć nanocząsteczki, co gwarantuje jego niebywałą skuteczność. Preparat usuwa nawet uporczywe zabrudzenia i zacieki z powierzchni mineralnych (kamieni naturalnych). Świetnie radzi sobie również ze spoinami powstałymi podczas układania kamieni. W przypadku niewielkich zabrudzeń środek można rozcieńczyć wodą w stosunku 1 do 1.

Czyścik do czyszczenia powierzchni mineralnych NANOQUICK Mineral+ 5l – sposób użycia:

Czyścik do czyszczenia powierzchni mineralnych NANOQUICK Mineral+ 5l jest preparatem gotowym do użycia, ale w przypadku niewielkich zabrudzeń dopuszcza się jego rozcieńczenie w stosunku 1:1. Środek można nakładać na dwa sposoby – ręcznie lub wysokociśnieniowo. W przypadku metody ręcznej czyścik NANOQUICK Mineral nanosi się na powierzchnię, a następnie pozostawia na kilka minut. Po tym czasie materiał powinno się delikatnie przeszorować i spłukać czystą wodą. Używając urządzeń wysokociśnieniowych naniesiony preparat pozostawia się na powierzchni przez kilka minut i spłukuje wodą pod wysokim ciśnieniem. Bez względu na metodę powinno się zwracać uwagę na to, aby nie dopuścić do wyschnięcia preparatu na powierzchni.

Czyścik do czyszczenia powierzchni mineralnych NANOQUICK Mineral+ 5l – informacje o produkcie:

- pojemność: 5 l

- rodzaj: preparat gotowy do użycia.

Współpraca:

Dla wykonawców, którzy są zainteresowani podjęciem z nami stałej współpracy przygotowaliśmy specjalną, bardzo korzystną ofertę!

Dostawa w Warszawie i okolicach:

Dostawa produktów NANOQUICK na terenie Warszawy oraz w okolicach na preferencyjnych warunkach!

Kontakt:

Szczegółowe informacje na temat współpracy z wykonawcami, dostawy oraz samego produktu można uzyskać pod numerem telefonu: 785 854 555.

Cechy produktu
Kod towaru NN-MINERAL+-5
Kod EAN 5902596526603
Zastosowanie czyszczenie powierzchni mineralnych
Pojemność 5 l