INFOLINIA 500 399 323 | E-mail: sklep@rutkowscy.pl

Usługi

Centrum Budowlane Rutkowscy to firma, która w branży budowlanej działa już od blisko 20 lat. Wieloletnia obecność na rynku, nastawienie na stałe podnoszenie jakości oferowanych usług wraz ze zmieniającymi się potrzebami klientów, pozwoliło na stworzenie bardzo atrakcyjnej oferty. Poza podstawową działalnością firmy opierającą się na sprzedaży materiałów budowlanych, oferujemy także inne usługi. Są to m.in.:

 • kompleksowa budowa domów,
 • usługi spawalnicze,
 • usługi ślusarskie,
 • usługi dekarskie,
 • usługi transportowe,
 • montaż stolarki budowlanej,
 • montaż ogrodzeń i bram,
 • wypożyczanie sprzętu budowlanego.

Nasze centrum budowlane może zaoferować również usługi obejmujące takie branże jak:

 • rekuperacja
 • fotowoltaika
 • folie grzewcze Red Snake.

Rekuperacja
Zajmujemy się kompleksową obsługą Klientów w zakresie doboru, sprzedaży, montażu i uruchomienia instalacji rekuperacji w domach jednorodzinnych. Posiadamy w swoim portfolio szereg zrealizowanych inwestycji. Mamy doświadczenie w pracy przy termomodernizowanych i nowych budynkach. Oferta może być oparta na każdej dostępnej na rynku technologii (systemy dystrybucji powietrza Ground-Therm, Aeris i innych, centrale rekuperacyjne Thessla Green, Aeris Next, Vents, Defro, Komfovent, Alnor). Współpracujemy z czołowymi dostawcami sprzętu na rynku.
Myślisz proekologicznie, zależy Ci na komforcie i oszczędności?
Zadzwoń lub napisz:
tel. 733 067 666.
e-mail: rekuperacja@rutkowscy.pl.

Fotowoltaika
Brak stabilności na rynku energii generuje potrzebę własnej produkcji prądu. Serdecznie zapraszamy do zapytań w zakresie montażu instalacji fotowoltaicznych zarówno w domkach jednorodzinnych (dach, wolnostojące konstrukcje) oraz instalacji firmowych. Pracujemy na produktach Fronius, JA Solar, Qcells, Safar Solar i innych. Myślisz proekologicznie, zależy Ci na komforcie i oszczędności?
Zadzwoń lub napisz:
tel. 733 067 666.
e-mail: rekuperacja@rutkowscy.pl.

Folie grzewcze Red Snake
Folie grzewcze Red Snake to najtańsze źródło instalacji grzewczej biorąc pod uwagę kryterium kwoty początkowej inwestycji. Ekologiczne, zeroemisyjne folie grzewcze działające na zasadzie podczerwieni w połączeniu z instalacją fotowoltaiczną, są praktycznie darmowym źródłem ogrzewania całego domu. Możliwość montażu zarówno pod wylewkami, podłogami pływającymi, w suficie, a nawet w ścianie. Bardzo efektywne i korzystne dla zdrowia źródło ciepła, które idealnie sprawdza się w nowo budowanych domach energooszczędnych.
Myślisz proekologicznie, zależy Ci na komforcie i oszczędności?
Zadzwoń lub napisz:
tel. 733 067 666.
e-mail: rekuperacja@rutkowscy.pl.

Dzięki filozofii firmy opierającej się na dostarczaniu różnorodnych towarów i usług, Centrum Budowlane Rutkowscy jest miejscem, gdzie klienci mogą znaleźć niemal wszystko co niezbędne do budowy bezpiecznych i trwałych domów, ich wykończenia, a także do aranżacji ogrodów.

W Centrum Budowlanym Rutkowscy można znaleźć również bazę rekomendowanych, sprawdzonych firm budowlanych oraz firm zajmujących się pracami instalacyjnymi i wykończeniowymi. Solidni, posiadający odpowiednie kompetencje specjaliści są równie ważni jak jakość użytych materiałów. Dzięki oferowanym przez nas usługom doradczym klienci mają pewność znalezienia rzetelnych i fachowych wykonawców.